متولدین هر ماه از چه رفتاری خیلی بدشون میاد؟

متولدین هر ماه از چه رفتاری خیلی بدشون میاد؟

فروردین

فروردین ماهی ها هرگز با افرادی که سرعت پایینی دارند، کنار نمی آیند و دوست دارند کار ها را سریع تر به انجام برسانند. گاهی اوقات خیلی لجباز و خودخواه می شوند و در نتیجه کنار آمدن با آن ها سخت می گردد.

اردیبهشت
اردیبهشت ماهی ها از اینکه کسی به حرف های آن ها گوش ندهد متنفر هستند. بنابراین هنگامی که صحبت می کنند، دیگران باید به چشم آن ها نگاه کنند و حرف های شان را بشنوند در غیر این صورت عصبانی می شوند و حس می کنند که وقت شان را هدر داده اند.

خرداد
خرداد ماهی ها از افراد کسل کننده دوری می کنند و اگر کنارشان هستید، نباید بیش از حد آرام و کسل کننده باشید. آن ها از افرادی که تنبل هستند، دوری می جویند و دوست دارند با افراد ماجراجو و سرزنده رفت و آمد کنند.

تیر
تیر ماهی ها در مورد تصمیماتی که می گیرند، مصمم هستند که انتخاب های خاصی در سبک زندگی دارند و انتظار دارند که این مسائل به چشم دیگران هم بیاید و در نتیجه اگر توسط دوستان شان نادیده گرفته شوند، عصبانی می شوند.
تیر ماهی ها در موارد نادری از کوره در می روند اما اگر عصبانی شوند، علت هم این است که از افراد خودخواه بدشان می آید. معمولاً درونگرا و پر آرامش هستند و ارتباطات معنوی قوی دارند.

مرداد
مرداد ماهی ها اگر چیزی را از دست بدهند، عصبانی می شوند. حال این چیز می تواند از دست دادن یک بحث و جدل یا از دست دادن یک تخفیف ویژه باشد.
همچنین اگر مورد توجه قرار نگیرند، هم عصبانی خواهند شد. آن ها دوست دارند همیشه بهترین عشق، مهربان ترین دوست، بخشنده ترین زوج و باهوش ترین فرد در یک جمع باشند و اگر این اتفاق نیفتد، قطعاً کلافه و عصبانی می شوند.

شهریور
شهریوریهااگر چیزی بیش از حد در دسترس شان باشد از آن فاصله می گیرند. گفتار و رفتار غلط انسان ها آنها را کلافه می کند
به جزئیات توجه می کنند، تجزیه تحلیل زیادی در ذهنشان دارند و معمولاً با آشفتگی و به هم ریختگی ارتباط خوبی ندارند. از میز کثیف، موی کثیف و زندگی بهم ریخته به شدت ناراضی هستند.

مهر
مهر ماهی ها به سختی حد تعادل را نگه می دارند و خیلی راحت از تعادل خارج می شوند تا جایی که گاهی اوقات صدایشان بلند شده و عصبی می شوند.

آبان
آبان ماهی ها از نژاد ستیزی و پاچه خواری به شدت تنفر دارند. آن ها دوست دارند همیشه مسیر درست را در پیش بگیرند. آبان ماهی ها به دنبال جایگاهی هستند که در آن اعتماد به نفس داشته باشند و بدون اجازه بتوانند کارها را انجام دهند و از افرادی که مدام به دنبال تایید دیگران هستند، به شدت عصبانی می شوند.

آذر
هیچ چیز به اندازه خیانت و دروغ گویی، آذرماهی ها را عصبانی نمی کند. آن ها معمولاً در بین دوستان شان فردی قابل اعتماد هستند و کسی به وفاداری آن ها شک نمی کند. آذر ماهی ها نیاز به این دارند که افراد صبوری در کنارشان باشند زیرا گاهی اوقات عجیب و غریب می شوند

دی
دی ماهی ها از این که حرف آخر را نزنند می ترسند. آن ها دوست دارند کسی باشند که مکالمه را به اتمام می رساند و اگر این اتفاق نیفتد، به شدت عصبانی می شوند و در مورد اشکالات و نقایصی که دارند تدافعی عمل می کنند.

بهمن
بهمن ماهی ها از کنترل نداشتن متنفر هستند و حس می کنند همه چیز هایی که تحت کنترل آن ها نیست، برایشان خطرناک است و سعی می کنند 24 ساعته همه چیز را تحت مدیریت خودشان بگیرند و اگر عاجز باشند، عصبانی می شوند.

اسفند
اسفند ماهی ها در مورد کارهایی که انجام می دهند کاملا آگاه هستند و دقت می کنند که دیگران چگونه اقدامات آن ها را جبران می کنند.
اسفند ماهی ها معمولا درونگرا هستند و در دنیای رویایی خودشان زندگی می کنند.
آن ها نمی توانند با افراد پرخاشگر که مدام می خواهند محیط اطراف را تغییر دهند و همه چیز را مدیریت کنند، کنار بیایند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *