قوانین ‌مهم همسویی با جهان هستی

همسویی با جهان هستی

قوانین ‌مهم همسویی با جهان هستی:*

وقتی با جهان هستی، همسو شوید، مورد حمایت ابر و باد و مه و خورشید و آسمان و زمین و فرشتگان قرار می گیرید. برای کمک گرفتن از انرژی های جهان هستی و رشد و تعالی و قرب الهی، حداقل باید ده قانون زیر را بپذیرید و به آن ها عمل کنید:

*۱- قانون خلأ:*
هر انسانی که خالی شود، قدرتمندتر می شود. خالی شوید از کینه، حسادت، دروغ، نفرت و گناه. هر چه دانش دارید به دیگران یاد بدهید تا درها برای ورود علم جدید باز شود.

*۲- قانون حرکت:*
هر چیزی که جاریست قوی‌تر است و هر جا سکون باشد فقر است. آب زلال هم اگر مدتی در جایی راکد بماند به مُرداب تبدیل می شود.

*۳- قانون نظم :*
در زندگی روی نظم حرکت کنید تا مغزتان هم به این نظم عادت کند. هدف‌هایتان را بنویسید و اقداماتتان را با نظم انجام دهید و باور کنید که با فعالیت های منظم به نتیجهٔ مضاعف می‌رسید.

*۴- قانون پاکی:*
یکی از قوانین مهمّ طبیعت، پاکی است. مُوهبت های الهی جذب ناپاکی‌ها نمی‌شوند. گناه، ناپاکی است و عمر انسان را کم می کند و مُوهبت‌های الهی را دفع می‌کند.

*۵- قانون بارش:*
ببارید مهر، ببارید احترام، ببارید دوستی، ببارید عشق، ببارید خنده، ببارید امید. جهان هستی، جهان بارش است. هر قدر دریاها بخار آب بیشتری به آسمان بفرستند، باران بیشتری جذب خواهندکرد.

*۶- قانون سحرخیزی:*
تمام گیاهان در اولین ساعات روز، فتوسنتز می کنند. هر چه سحرخیزتر باشید رزق و روزی شما بیشتر است. طول عمر زیاد، شادمانی، نشاط، زیبایی و آرامش در سحرخیزی است.

*۷- قانون جمع:*
یکی از راه های همسو شدن با کائنات، قانون جمع است. با هم غذا بخورید، با هم دعا کنید، با هم نماز بخوانید، با هم بازی کنید. تنهایی، افسردگی، بیماری و ناهماهنگی با جهان هستی، فقر و فلاکت می آورد.

*۸- قانون هماهنگی:*
هماهنگی با آفریدگار هستی، یعنی چون هستی، اهل بخشش و رهایش باشی. از ناسپاسی دیگران نرنجید. خودتان سپاسگزار باشید. با جهان هستی هماهنگ باشید. بی‌منّت ببخشید تا بخشیده شوید.

*۹- قانون تنوّع:*
دنبال تازه ها بگردید. تنوّع انسان را به آرامش می رساند و مُوهبت های الهی را جذب می کند. وقتی تنوّع داریم روحیهٔ کار، افزایش می یابد و انرژی بیشتری را جذب می کنیم.

*۱۰- قانون کار ما:*
کارهای‌ ما یعنی اعمال ما، بازتاب دارد. هر کار بدی، درون شما می ماند و هر کار خوبی نیز به خود شما برمی گردد. سلول های مغز انسان به کلمات مهرآمیز پاسخ مثبت می دهند.
هر جانداری محبت را می فهمد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *